Kontakt i Współpraca |


Czyli jak i gdzie wysyłać pytania? 

Z tej strony Klaudyna – kobieta zatracona we wszystkim co nietuzinkowe, oryginalne, ekscentryczne i... ekstrawaganckie. Mogę uchylić Ci rąbka tajemnicy, tylko dla Ciebie, ale obiecaj już teraz, że zostaniesz na dłużej.
Mój blog to kawałek mojego świata – pełen bałaganu, chaosu, ale również elementów, które sprawiają, że jest jedyny w swoim rodzaju. Nie lubię monotonni – chyba że mowa o leniuchowanie przed telewizorem. Dlatego ten prywatny zakątek wirtualnego świata przejdzie pewnie niejedną metamorfozę. Tworzę go dla siebie, ale również dla Ciebie, mój drogi czytelniku, by podzielić się z Tobą tym, co godne jest uwagi i zasługuje na kilka słów pochwały, ale nierzadko też krytyki.

Jeżeli te niezwykle długie i ciągnące się jak trylogia „Hobbita” wpisy nie dostarczą Ci oczekiwanych odpowiedzi, to nie krępuj się i zostaw komentarz. Jeżeli jednak potrzebujesz szybkiej wymiany wiadomości z autorką bloga (szkoda, że nie książki), po prostu do mnie napisz! O tutaj!


blog@ekstrawagancko.com


Wyżej masz namiary na mnie. Nie wstydź, po prostu pytaj! W końcu kto pyta... ten jest mądrzejszy. 

Zawsze możesz również skontaktować ze mną poprzez Fanpage na Facebooku lub skrzynkę na Instagramie oraz drugi e-mail: klaudynazwiazek@gmail.com

Współprace? Oczywiście, że jest na nie szansa, ale muszą one zgadzać się nie tylko z tematyką bloga, ale być też bliskie mojemu sercu. Myślisz, że możemy się polubić? Wystukaj na klawiaturze krótką wiadomość i sprawdź!

To jak? Napiszesz do mnie?


___________________________________________Dane kontaktowe:

Klaudyna Związek
www.ekstrawagancko.com
e-mail: klaudynazwiazek@gmail.com

Częstochowa