Zakazany owoc smakuje najlepiej - a ten jest prestiżowy!

Pssss! Nie lubię odstawać od reszty, chociaż przed szereg nie wybiegam. Zabieram się więc za własny wpis, w którym opowiem Wam ciekawą historię. To ta skromna chwilka, kiedy lewą nogą szuram po podłodze, rysując niewidzialne kręgi, spuszczam nisko głowę i mamroczę coś o owocach. I wcale nie dlatego, że jestem głodna (nowość, prawda?). Chodzi o Jabłko. Nie byle jakie. Złote Jabłko, którego pragnie ostatnio niejedna kobieta. I wcale nie po to, by je zhandlować i zaszaleć na zakupach. To nowy symbol wynagrodzenia za ciężką pracę na blogu. Zaciekawieni? 


Blog Michała nie muszę chyba nikomu przestawiać, a jeżeli jakimś cudem nie zawędrowaliście nigdy na Twoje Źródło Urody, to proszę mi się nie przyznawać! Chwila jest więc najlepsza, by poznać ten zakątek Internetu, który nie tylko uraczy Was ładnymi zdjęciami, ale i fachową wiedzą! Znajdą się też luźne wpisy, co to człowiekowi humor poprawią... albo i te w stylu DIY, bo czasami warto się odrobinę wysilić. Michał zorganizował RANKING BLOGÓW, w którym to czytelnicy decydowali, kto powinien się w nim pojawić (piąteczka! Nie spodziewałam się znaleźć tam mojej strony). Skoro więc udało się podsumować zgłoszenia i stworzyć kategorię - tak oto powstały Oscary w wersji blogowej - i proszę, wierzcie mi, dla Nas to naprawdę ogromne wyróżnienie. 


Ja wiem, że czasami potrzeba czegoś bardziej zwięzłego, co na pierwszy rzut oka pozwoli zrozumieć ten chaotyczny wpis. Nie ma sprawy! Poniżej stworzyłam ściągę. Jeden obrazek i totalny miszmasz kolorów i ikonek. Mam jednak nadzieję, że zapadnie w pamięci! Chociaż jestem blogerką i prawdopodobnie gdzieś w genach zapisano mi proszenie się o lajki, to Tym razem będzie nieco inaczej. Proszę, zajrzyjcie na poniższe blogi i zdecydujcie, który porywa Wasze serce od pierwszej sekundy - sama trafiłam na tak ciężką kategorię, że czuję się jak DiCaprio na tegorocznych Oscarach. Niby jestem z siebie zadowolona, ale obok macha do mnie Matthew McConaughey.


Aby oddać głosy na wybrane blogi, wcale nie musicie znać podstaw montażu trzydrzwiowej szafy ani składu swjego ulubionego żelu pod prysznic. Ważne, że znacie Nas - grupę twardych dziewczyn i cudownego rodzynka - bo to MY piszemy dla WAS i lubimy, gdy też angażujecie się w naszą pracę... Tfu! Hobby! Ale, ale, ale... Za spełnienie wszystkich wymogów potrzebnych do oddania głosu (które znajdziecie poniżej), może Was spotkać wspaniała nagroda. Także przeczytajcie uważnie zasady.
Od dziś do 29 lutego 2016 roku możesz oddać głos na swojego ulubieńca - po jednym z każdej kategorii. Swoje głosy wyślij na adres e-mail: porozmawiajmy.o.urodzie@gmail.com Aby głos był uznany za ważny wiadomość musi być zatytułowana: Złote Jabłko dla najlepszych 2016. Najpierw się przedstaw (jakiego bloga prowadzisz). Jeżeli nie prowadzisz bloga to napisz kilka słów o sobie. Następnie oddaj po jednym głosie na bloga/vloga w każdej kategorii. Pamiętaj jedna kategoria - jeden blog/vlog. Wyniki ogłoszone zostaną podczas Wiosennego „Secrets of beauty podczas wręczenia statuetek „Złote Jabłko” dla najlepszych 2016. Warto również krótko uzasadnić wybór choć jednego bloga/vloga ponieważ dla kilku osób oddających swój głos w rankingu mamy nagrody w postaci świec od Fabryki Świec Light.

Tyle już napisałam, a nigdzie nie zamieściłam listy nominowanych. Mamy więc aż sześć kategorii, pośród których na pewno znajdziecie znajome blog (mojego już znacie, więc mały kroczek poczyniony). Niektóre blogi powtarzają się w kilku nominacjach, bo zdecydowanie na to zasłużyły. Dziwię się nawet, że nie podbiły wszystkich kategorii.  

Blog prowadzony merytorycznie


Blog pisany lekkim piórem


Blog zilustrowany bajecznymi zdjęciami


Blogowy odkrywca


Ulubione miejsce w sieci


NAJLEPSZY VLOGER urodowy