Najbardziej lubię te poranki, kiedy nie muszę nerwowo spoglądać na zegarek, ale z opadającymi powiekami stoję nad czajnikiem, by za chwilę wraz z porannym ziewaniem zalać herbatę wrzątkiem. Tak, najlepsze są te poranki, gdy z kubkiem herbaty wracam do łóżka, jednym kliknięciem odpalam mój marudny laptop i oddaje się błogiemu relaksowi. Mija godzina (a czasami kilka kolejnych) lecz ja dalej wędruję i buszuję w przestworzach Internetu. Szukam wszystkiego i czytam wszystko, co mogłoby w jakimś stopniu udoskonalić codzienną pielęgnację, podsunąć kilka prostych porad w zakresie makijażu, albo po prostu dostarczyć z tuzin kosmetycznych ciekawostek. Zapewne Ty, moja droga czytelniczko, też trafiłaś tutaj w oczekiwaniu na odkrycie czegoś nowego, a ja zamierzam Ci to zapewnić.

Otóż pośród tylu wspaniałych blogów, stron i kanałów w serwisie Youtube można po prostu zabłądzić. Czasami nie da się spamiętać wszystkich adresów, na które koniecznie musisz zajrzeć w najbliższym czasie. Jestem osobą, która lubi mieć wszystko ułożone jak od linijki, posegregowane, ale zarazem praktyczne, dlatego pomimo tego, że uwielbiam odkrywać nowe zakamarki blogosfery, to z sentymentem wracam do pewnych porali, które serwują mi wszystko co potrzebuję... i to podane jak na tacy!


Portal, który ułatwi Ci życie!Drogie Panie (i może również panowie), słów kilka chciałabym wystukać właśnie o jednym z nich. Belgisto to portal, który pomoże zaoszczędzić Ci czas, podsunąć kilka ciekawych rozwiązań a to wszystko dzięki... Nam - blogerkom. Bo to właśnie one go tworzą, dzielą się recenzjami produktów, podpowiadają co w tym sezonie będzie modne i dlaczego to właśnie 'ten' płaszcz może być idealny dla Twojej figury!
W mgnieniu oka można przejrzeć nowo dodane tematy, ale to, czym portal może się zdecydowanie pochwalić jest ich różnorodność. Kuszą nas bowiem różnorakie kategorie, których znajdziemy dokładnie pięć. Można więc zajrzeć do takich działów jak uroda, zdrowie, lifestyle, moda i styl czy recenzje. 

Naszą uwagę na pewno zwróci szata graficzna i... zdjęcia. Są bowiem odpowiednio dopasowane do prezentowanych tematów, estetyczne i cieszące oko. Nie ma kiczu, chociaż jest kolorowo i bardzo kobieco! Najczęściej zaglądam do działu uroda. Znajduję tam najwięcej interesujących mnie tematów a zwięzłe lecz konkretne wpisy pozwalają mi w kilka minut dowiedzieć się wystarczająco dużo na temat nowo poznanego zagadnienia.


Trzeba jednak podążać z duchem czasu, dlatego portal rozwija się i oferuje coraz to ciekawsze rozwiązania, które pozwolą każdej kobiecie ułatwić sobie życie.

Warto również wspomnieć o udostępnianiu zarówno zdjęć oraz wideo i bardzo ciekawej opcji, przydatnej zabieganym paniom - za pomocą panelu zarządzania można będzie odnaleźć interesujące Cię usługi,ale pojawi się także opcja kontrolowania grafiku wizyt i poznania nowych, ciekawych obiektów znajdujących się w Twojej okolicy - może do tej pory nie był Ci znany salonik fryzjerki za rogiem, jednak od teraz w łatwy sposób pojawi się możliwość poznania go i umówienia na wizytę. Zapewni to proste w obsłudze zarządzanie szeregiem narzędzi marketingowych.

W tym wszystkim najbardziej cieszy mnie jednak fakt, że wszelkiego rodzaju porady i recenzje jakie tam znajdziemy, wychodzą spod ręki naszych koleżanek blogerek, które dzielą się doświadczeniem i sprawdzonymi poradami. Jeżeli jesteście ciekawi, to znajdziecie tam również kilka moich tekstów, które pojawiają się zarówno na portalu, jak i na blogu. Wspaniała motywacja, by pisać wciąż więcej i lepiej, a do im większej liczby osób trafi tekst, tym lepiej. 

Może od dzisiaj  zaglądanie na Belgisto stanie się Twoim porannym rytuałem? Sprawdź, a może znajdziesz coś dla siebie. Dzięki zachowanemu porządkowi w prostu sposób odnajdziesz interesujące Cię tematy i podarujesz sobie chwilę relaksu. Komentuj, oceniaj i przyczyń się do tworzenia nowego miejsca, odpowiedniego dla każdej kobiety!

Zapraszam więc na belgisto.pl

ekstrawagancka